o nás arrow videotéka arrow horban marko arrow 2006 prvá identitná
2006 prvá identitná | Tlačiť |

- prvá identitná „spoločnosť" je hľadaním odpovede na existenciu univerzálneho vzoru mužskej identity. utopické predstavy o nedosiahnuteľnej dokonalosti mužského rodu demonštrujem primitívnym a sebaironizujúcim vizuálnym prístupom, ktorého nosnou časťou je séria piatich portrétov figurujúcich v interaktívnom katalógu fiktívnej, internetovej, požičovne identity. „to, čo sa zdá byť rozdielne je individualizmus, to čo nás spája je pokus o dokonalosť."

-dňa 3.4.2007 o 19:00 v kaviarni sherz, prebehlo druhé náborové stretnutie a prijímanie nových adeptov do frakcii Prvej identitnej. po prvých testoch a vyraďovacích kolách sme sa uzniesli na desiatich adeptoch, ktorý vyhovujú našej predstave a oni sami sú ochotný prijať nami stanovené podmienky.

Image

-s poľutovaním musíme konštatovať že päť adeptov sme nepripustili do užšieho výberu, aj napriek tomu že ich výsledky miestami prevyšovali nami stanovenú hranicu. naše rozhodnutie odôvodňujeme rozdielnymi výrobno-technickými parametrami týchto adeptov a ich vrodenou schopnosťou, ktorá popiera nutnosť aplikácie našich pravidiel.

Image

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------